1.   Nasıl Sipariş Vereceğim?
İstediğiniz ürün hakkındaki tüm detayları kendinize göre belirledikten sonra (adedi, bedeni, rengi, yazısı, aksesuarı vs) iletişim bilgileriniz ile beraber (ad-soyad, telefon ve adres) ebru@byperitozu.com adresine mail atarak siparişinizi verebilirsiniz.


2.   Siparişimi Ne Kadar Zaman Önce Vermeliyim?
Siparişinizi adresinize ulaşmasını istediğiniz tarihten en az 1-2 hafta önce kesinleştirmiş olmanız gerekmektedir. Sipariş adedi arttıkça bu süre uzayabilmektedir. Zaman zaman oluşan aşırı yoğunluk nedeniyle herhngibir planlama sıkıntısı yaşamamak için siparişinizi mümkün olduğunca üerken kesinleştirmenizde fayda vardır.


3.   Ödemeyi Nasıl Yapacağım? 
Ödeme sadece bakaya havale/eft yolu ile yapılabilmektedir.                                      
Kredi kartıyla yada kapıda ödeme yapılması mümkün değildir.                             
Dekontunuzu ebru@byperitozu.comadresine yollamanız gerekmektedir.
Ödemesi yapılmayan ürünler kesinleşmemiş olduğundan, çalışma aşamasına geçilememektedir.


4.   Kargo Ücreti Kime Ait?
Kargo ücreti verilen sipariş tutarı ne kadar olursa olsun her zaman alıcıya aittir. Gönderimler Aras ve Mng Kargo ile yapılmaktadır. Kargo ücreti gönderilen ürünün ağırlığına ve mesafeye göre değişkenlik göstermektedir.


5.   Kargo Gönderilerinde Ürünlerin Kırılma Riski Var Mıdır?
Paketleme oldukça özen gösterilerek takviyeler yardımı ile yapılmasına rağmen özellikle cam gibi ürünlerin hassas olması sebebiyle %1 bile olsa kırılma riski bulunmaktadır. By Peri Tozu müşterilerinin şehiriçi veya şehirlerarası kargo siparişi verirken bu riski göz önünde bulundurduğu varsayılmaktadır. Unutmayınız ki; By Peri Tozu ürünlerinizi hazırlayan, Kargo firması ise ürünleri size teslim etmekle sorumlu iki ayrı firmadır.


6.   Hediye Gönderilerinde Kargo Ücreti Hakkında Bilgi Alabilir Miyim?
Kargo bedelinin alıcı tarafından değilde gönderici tarafından ödenmesini talep etmeniz durumunda, kargonun yaklaşık tutarı karşığında By Peri Tozu tarafından ön ödemeli olacak şekilde gönderilmesi mümkündür.
 
 
 
 


BLOGGER TASARIM || E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır

Yukarı