En çok satılanlar

-Kına gecelerinizi veya bekarlığa veda partilerinizi renklendirecek, pleksi üzerine Team Bride ve Bride yazılı bilekliktir - Konseptinize uygun renkte hazırlanabilir - Teslim süresi ödeme yapıldıktn sonra  iş günüdür   (Cumartesi- Pazar ile resmi tatiller bu süreye dahil değildir)

4,50 TL

- PULLU BANT ÜZERİNE TÜY VE VARAKLI BONCUK İLE SÜSLEME YAPILMAKTADIR. - BANT YAKLAŞIK  2 CM KALINLIĞINDADIR. - 5 ADET FİYATIDIR. - YÜKSEK ADETTE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN LÜTFEN KULLANACAĞINIZ ETKİNLİK TARİHİNİZİ SİPARİŞ KODUNUZ İLE BİRLİKTE info@partikafasi.net ADRESİNE İLETİNİZ.

35,00 TL

-“I Do" metin baskılı gelin ayakkabısı stickerı - Ayakkabı altına kolayca uygulanabilir. Kulanım sonrası kolaylıkla çıkarılabilir

15,00 TL
Stokta Yok

- Ürün pleksi üzerine Bride To Be yazısı yazılmış ve duvak ile süslenmiş gönderilir - Konseptinize uygun renkte hazırlanabilir - Kişiye özel isim ile hazırlanması için minumum sipariş adedi 10'dur - Teslimat süresi ödeme yapıldıktan sonraki 5 iş günüdür   (Cumartesi-Pazar ile resmi tatiller bu süreye dahil değildir)

28,00 TL

BRIDE TO BE KUŞAK TEKTAŞ

25,00 TL
7 öğeden 1 - 7 arası gösteriliyor

BLOGGER TASARIM || E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır

Yukarı