Kına Gecesi 

6 ürün var.

- Kına gecelerinize renk katacak mumlarımız kişiye özel olarak yapılmaktadır. - Lazer kesimli çiçek süslemesi ile birlikte hazırlanarak gönderilir.  - Çiçek rengi arzuya göre değiştirilebilir. - 1 Adet mum fiyatıdır. - Minumum sipariş adedi 10'dur.

5,00 TL

-Kına gecelerinizi veya bekarlığa veda partilerinizi renklendirecek, pleksi üzerine Team Bride ve Bride yazılı bilekliktir - Konseptinize uygun renkte hazırlanabilir - Teslim süresi ödeme yapıldıktn sonra  iş günüdür   (Cumartesi- Pazar ile resmi tatiller bu süreye dahil değildir)

3,50 TL

- Kına veya bekarlığa veda partilerinize renk katacak ponpon taçlar - Konseptinize uygun her renkte hazırlanabilir - Teslim süresi ödeme yapıldıktan sonraki 5 iş günüdür   (Cumartesi-pazar ile resmi tatiller bu süreye dahil değildir)

5,50 TL

- Ürün pleksi üzerine Bride To Be yazısı yazılmış ve duvak ile süslenmiş gönderilir - Konseptinize uygun renkte hazırlanabilir - Kişiye özel isim ile hazırlanması için minumum sipariş adedi 10'dur - Teslimat süresi ödeme yapıldıktan sonraki 5 iş günüdür   (Cumartesi-Pazar ile resmi tatiller bu süreye dahil değildir)

25,00 TL

- İnci bileklik üzerine yapay gül ile süsleme yapılmaktadır - İstenilen renkte hazırlanabilir  - Teslim tarihi ödeme yapıldıktan sonraki 5 iş günüdür   (Cumartesi-Pazar ile resmi tatiller bu süreye dahil değildir)

6,00 TL
6 öğeden 1 - 6 arası gösteriliyor

BLOGGER TASARIM || E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır

Yukarı