Bekarlığa Veda 

17 ürün var.

BRIDE TO BE KUŞAK TEKTAŞ

35,00 TL

- Sert karton prop gözlük  - Metin değişikliği yapılamamaktadır.

5,50 TL

- Kuaförde, kına gecenizde yada bekarlığa veda partilerinizde giyebilirsiniz - Üzerindeki çizim baskıdır - Süslemeler ve yazı isteğinize göre değişebilir - İsim ve tarih eklenebilir - Teslimat süresi ödeme yapıldıktan sonra 5 iş günüdür

60,00 TL

- PULLU BANT ÜZERİNE TÜY VE VARAKLI BONCUK İLE SÜSLEME YAPILMAKTADIR. - BANT YAKLAŞIK  2 CM KALINLIĞINDADIR. - 5 ADET FİYATIDIR. - YÜKSEK ADETTE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN LÜTFEN KULLANACAĞINIZ ETKİNLİK TARİHİNİZİ SİPARİŞ KODUNUZ İLE BİRLİKTE info@partikafasi.net ADRESİNE İLETİNİZ.

40,00 TL

- Her bir rengi ayrı güzel, rengarenk gelin/nedime taçları - Fiyat 1 adet ürün için geçerlidir - Teslim süresi ödeme yapıldıktan sonra 5 iş günüdür   (Cumartesi-Pazar ile resmi tatailler bu süreye dahil değildir)

7,50 TL

- Gelin sabahlıklarımızın hepsi çamaşır üretiminde kullanılan birinci kalite yumuşak dokulu satenden üretilmiştir. - Tüm sabahlıklar Standart bedenlidir - Sabahlığın boy uzunluğu 96 cm dir - Ürünlerimiz kişiye özel tasarlandığından iade yada değişim yapılmamaktadır - Teslim tarihi ödeme yapıldıktan sonra 7 iş günüdür. Ancak bu süre sezonun yoğun olduğu...

125,00 TL

- Pleksi üzerine Team Bride ve Bride yazılı bilekliktir - Konseptinize uygun renkte hazırlanabilir - Teslim süresi ödeme yapıldıktn sonra  iş günüdür   (Cumartesi- Pazar ile resmi tatiller bu süreye dahil değildir)

4,50 TL

- Kına veya bekarlığa veda partilerinize renk katacak ponpon taçlar - Konseptinize uygun her renkte hazırlanabilir - Teslim süresi ödeme yapıldıktan sonraki 5 iş günüdür   (Cumartesi-pazar ile resmi tatiller bu süreye dahil değildir)

5,50 TL

- Ürün pleksi üzerine Bride To Be yazısı yazılmış ve duvak ile süslenmiş gönderilir - Konseptinize uygun renkte hazırlanabilir - Kişiye özel isim ile hazırlanması için minumum sipariş adedi 10'dur - Teslimat süresi ödeme yapıldıktan sonraki 5 iş günüdür   (Cumartesi-Pazar ile resmi tatiller bu süreye dahil değildir)

28,00 TL

- Pembe Bride To Be yazılı gözlük - Parti gözlüğü olarak kullanılması tavsiye edilir, güneş ışığından koruma sağlamaz.

25,00 TL

-“I Do" metin baskılı gelin ayakkabısı stickerı - Ayakkabı altına kolayca uygulanabilir. Kulanım sonrası kolaylıkla çıkarılabilir

15,00 TL
Stokta Yok

- İnci bileklik üzerine yapay gül ile süsleme yapılmaktadır - İstenilen renkte hazırlanabilir  - Teslim tarihi ödeme yapıldıktan sonraki 5 iş günüdür   (Cumartesi-Pazar ile resmi tatiller bu süreye dahil değildir)

6,00 TL
17 öğeden 1 - 17 arası gösteriliyor

BLOGGER TASARIM || E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır

Yukarı