Taçlar 

6 ürün var.

- PULLU BANT ÜZERİNE TÜY VE VARAKLI BONCUK İLE SÜSLEME YAPILMAKTADIR. - BANT YAKLAŞIK  2 CM KALINLIĞINDADIR. - 5 ADET FİYATIDIR. - YÜKSEK ADETTE SİPARİŞLERİNİZ İÇİN LÜTFEN KULLANACAĞINIZ ETKİNLİK TARİHİNİZİ SİPARİŞ KODUNUZ İLE BİRLİKTE info@partikafasi.net ADRESİNE İLETİNİZ.

35,00 TL

Kına gecenize renk katacak, fotoğraf çekimlerinizde kullanabilceğiniz papatyalı el yapımı taç

20,00 TL

- Her bir rengi ayrı güzel, rengarenk gelin/nedime taçları - Fiyat 1 adet ürün için geçerlidir - Teslim süresi ödeme yapıldıktan sonra 5 iş günüdür   (Cumartesi-Pazar ile resmi tatailler bu süreye dahil değildir)

7,50 TL

- Kına veya bekarlığa veda partilerinize renk katacak ponpon taçlar - Konseptinize uygun her renkte hazırlanabilir - Teslim süresi ödeme yapıldıktan sonraki 5 iş günüdür   (Cumartesi-pazar ile resmi tatiller bu süreye dahil değildir)

5,50 TL

- Ürün pleksi üzerine Bride To Be yazısı yazılmış ve duvak ile süslenmiş gönderilir - Konseptinize uygun renkte hazırlanabilir - Kişiye özel isim ile hazırlanması için minumum sipariş adedi 10'dur - Teslimat süresi ödeme yapıldıktan sonraki 5 iş günüdür   (Cumartesi-Pazar ile resmi tatiller bu süreye dahil değildir)

28,00 TL
6 öğeden 1 - 6 arası gösteriliyor

BLOGGER TASARIM || E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır

Yukarı